Наука ще не винайшла нічого ефективнішого і збалансованішого, ніж створила природа. Це переконання лягло в основу бренду «Чистая линия».

Косметика «Чистая линия» поєднує в собі фітотерапевтичні традиції з новітніми технологіями. Не менше ніж 90% компонентів нашої продукції натурального походження, а всі рослини, що входять до складу косметики, вирощені в екологічних умовах.

Бренд «Чистая линия» має власну лабораторію, де досліджує корисні властивості рослин для шкіри та волосся. Ми вже використовуємо 30 різних трав і постійно вдосконалюємо наші косметичні засоби, шукаючи нові ефективні рослинні компоненти. Спеціалісти лабораторії розробляють і запатентовують ексклюзивні високоефективні формули пролонгованої дії. Уся продукція проходить дерматологічний контроль та відповідає міжнародним стандартам якості.

Складові продукції «Чистая линия» скомбіновані таким чином, щоб посилити дію кожного компонента. А інноваційний спосіб виготовлення лікувальних трав’яних відварів дозволяє зберегти у 5 разів більше корисних речовин.

Ми віримо, що у природи є все, щоб зберегти жіночу красу та здоров’я. А в нашій косметиці зібрано все найкраще, що пропонує природа.