Чистая Линия Ідеальна Шкіра комплекс очищуючий для обличчя

Чистая Линия Ідеальна Шкіра комплекс очищуючий для обличчя

Представляємо новий очищующий комплекс для особи від Чистої Лінії - Маска 2в1 PINK & WHITE

Це унікальний новий мультімаскінговий сет, який поєднує в собі відразу два типи ефективних масок, необхідних будь-якої сучасної дівчини!

Різні кольори розроблені спеціально для різних зон, щоб було легше розібратися: рожева створена для області підборіддя і щік (V-зона), а біла - для носа і чола (Т-зона).

Ми підібрали інгредієнти, з огляду на особливості кожної ділянки обличчя: 1. Частина для V-зони доглядає, ніжно і делікатно очищує, запобігаючи появі запалень. 2. Частина для Т-зони активно (немов магніт!) витягує забруднення і чорні точки з пір, матує і бореться з прищами, а також регулює роботу сальних залоз.

У складі маски глина (дрібні абразивні частки для м'якого очищення) і в комбінації абразивні частинки - порошок лави і масло ши і кокосове масло забезпечують ніжне делікатне очищення і догляд, володіючи дією проти висипань і чорних цяток за рахунок вмісту олії камелії в складі: Камелія японська (масло Цубакі) - це продукт з унікальними властивостями для догляду за шкірою. Відрізняється природним високим вмістом натуральних поліфенолів і ненасичених жирних кислот (олеїнова кислота-82%, лінолева кислота -3%), необхідних для молодості шкіри. Володіє високою природною стабільністю і натуральним антиоксидантним потенціалом; виражену протизапальну і ранозагоювальну дію, пригнічуючи викид широкого спектру медіаторів запалення і заспокійливим ефектом для чутливої ​​шкіри. Забезпечує швидке відновлення пошкодженого епітеліального бар'єру, що є профілактикою старіння шкіри.

Спробуй нашу маску і після цього тобі не захочеться використовувати ніякі інші, ми це гарантуємо!

оберіть магазин в якому бажаєте купити товар?

Останні переглянуті товари

Чистая Линия Ідеальна Шкіра комплекс очищуючий для обличчя

Чистая Линия Ідеальна Шкіра комплекс очищуючий для обличчя