Тканинна маска для обличчя Чистая Линия перетворююча

Тканинна маска для обличчя Чистая Линия перетворююча

Обличчя - візитівка жінки. З юних років ми добре знаємо, як важливо регулярно виконувати три основних етапи догляду за шкірою обличчя: очищувати, тонізувати і зволожувати її. Ранковий та вечірній ритуали догляду за обличчям допомагають нам отримати позитивний настрій на новий день, розслабитися в кінці робочого дня, побути наодинці з собою і внести вклад у власну красу і молодість.

Тканинна маска для обличчя експрес-перетворення з вітаміном С, соковитою морошкою і антиоксидантами забезпечує природне сяйво і омолодження шкіри, шкіра стає ніжною і красивою. Морошка багата природними антиоксидантами і перешкоджає шкідливому впливу вільних радикалів, надаючи анти-стрес ефект шкірі. Жирні кислоти з морошки сприяють зволоженню шкіри і допомагають відновлювати її захисний бар'єр. Вітамін С - джерело сяйва і енергії шкіри. Ефективно вирівнює колір шкіри.

Поради щодо використання:

1. Вийміть маску і розгорніть її. Нанесіть на попередньо очищене обличчя. 2. Розправте маску по контурах обличчя і залиште на 15-20 хвилин. 3. Зніміть маску з обличчя. Масажними рухами розподіліть залишки сироватки по шкірі обличчя, шиї та зони декольте.

Бренд Чистая Линия дбайливо ставиться до навколишнього середовища: ми 'заряджаємо' продукти природною користю для вас, при цьому вживаючи заходів по збереженню нашої спільної зеленої планети для майбутніх поколінь. Ми не викидаємо жодних виробничих викидів на полігон, а на виробницстві дотримуємося програми з енергозбереження . Бренд Чистая Линия піклується про нашу природу.

оберіть магазин в якому бажаєте купити товар?

Останні переглянуті товари

Тканинна маска для обличчя Чистая Линия перетворююча

Тканинна маска для обличчя Чистая Линия перетворююча